Életmentor - Az internet veszélyei
Május 26-án, kedden 17 órakor kerül sor a következő Életmentorra a könyvtárunkban!![]()
![]()
Tóth László rendőr alezredes tart előadást az egész társadalmunkat érintő, aktuális és fontos témáról, az internet veszélyeiről.
Kamaszokat, szülőket, fiatalokat, időseket egyaránt várunk programunkra.
.png)

Szent Iván-éji irodalomterápia

Deák Ferenc
Megyei és Városi Könyvtár
Aktuális
Galéria

















