Munkatársaink

Vezetőség

Kiss Gábor
igazgató

Tóth Renáta Nitsch Erzsébet

igazgatóhelyettes

igazgatóhelyettes
tagkönyvtár vezető

Munkatársaink

Név beosztás on-line elérhetőség
Bálint István Ábrahám Olvasószolgálati könyvtáros hosszabit.dfmvk@dfmvk.hu
Bertókné Varga Ibolya Olvasószolgálati könyvtáros

vargaibu66@gmail.com

Czirákyné Tóth Edit Hálózatgondozó könyvtáros czirakyne@gmail.com
Cserhalmi Henriette Könyvrestaurátor cserhalmih@zelkanet.hu
Dér Katalin Tájékoztató könyvtáros derkata@dfmk.hu
Dóráné Mészáros Anikó Megyei könyvtárellátási csoportvezető ascarone74@gmail.com
Dömötör Péter Fűtő - karbantartó petiapu@citromail.hu
Farkas Tünde Takarító
Foki Orsolya Feldolgozó könyvtáros orsolya@dfmk.hu
Gyapay Vera Gyermekkönyvtáros gyapay.vera@gmail.com
Gyenes Imre dr. Helyismereti könyvtáros gyenes@dfmk.hu
Herbai Anikó Tájékoztató könyvtáros herbaianiko@gmail.com
Horváth István Könyvtári asszisztens istvan.horvath63@freemail.hu
Kerekiné Beke Szilvia Feldolgozó könyvtáros sziszi@dfmk.hu
Kiss Gábor Igazgató kissg@dfmk.hu
Kocsisné Sipos Rozália Tájékoztató könyvtáros rozal@dfmk.hu
Kosztka Zoltán Könyvkötő kosztka.zoltan69@gmail.com
Kovácsné Pacsai Edit Hálózatgondozó könyvtáros epacsai@dfmk.hu
Krajczár Zsuzsanna Feldolgozó könyvtáros zsuzsakrajczar@freemail.hu
Márton Éva Könyvkötő eva_gergely@freemail.hu
Mészáros Bianka Ügyviteli alkalmazott meszaros.bianka14@gmail.com
Molnár Józsefné Takarító
Nagyné Tóth-Farkas Julianna Hálózatgondozó könyvtáros tothfjulianna@gmail.com
Németh Anikó Olvasószolgálati csoportvezető nemaniko@dfmk.hu
Penkalo Alex Gyermekkönyvtáros penkalo.alex@gmail.com
Scheiber Veronika Hálózatgondozó könyvtáros scheiber.veronika@gmail.com
Penkalo-Seres Katalin Beáta Gyermekkönyvtáros

katalin.b.seress@gmail.com

Szili Erika Tájékoztató könyvtáros erika@dfmk.hu
Tóth Imre Tájékoztató könyvtáros tthimre@yahoo.com
Tóth László Gépkocsivezető pitlacko@freemail.hu
Tóth Renáta Igazgató helyettes tothrenataster@gmail.com
Török László Rendszergazda torokl@alpha.dfmk.hu
Vargáné Rózsás Beáta Feldolgozó könyvtáros beus@dfmk.hu

A József Attila Városi Tagkönyvtár munkatársai

Az Apáczai Csere János Tagkönyvtár munkatársai